Kontakt

PERSONAL

Patrik Snell VD

Tel: 070-559 28 77

patrik@snells.se


Magnus Kohkoinen Verkstadschef

Tel: 070-559 13 40

magnus@snells.se


Mimmi Snell Kontorschef

Tel:070-559 22 04

mimmi@snells.se


Carl-Johan Riblom Täkt- och miljöansvarig

Tel: 072-559 10 20

calle@snells.se


Peter Johansson Betong, produktion & försäljning

Tel: 070-828 70 30

peter@snells.se


Valter Hallgren  Ballast kustregionen

Tel: 070-588 15 68

valter@snells.se


Thea Krutrök Ekonomi / Administratör

Tel: 070-559 24 86

thea@snells.se


Benjamin Snell Transportansvarig

Tel: 070-559 28 66

benjamin@snells.se


Copyright 2014 © All Rights Reserved